Tým Spaceti

Spaceti získává investici 28 mil. Kč

Spaceti, česká společnost nabízející lokační řešení se rozhodla spojit síly s investory. Ondřej Fryc se svým fondem Reflex Capital a Radomír Čech, CEO komunikační agentury Fast Forward/Y&R, investovali do startupu 28 mil. Kč.

O startupu

Spaceti vyvíjí technologii založenou na principu navigace uvnitř budov. Ta umožňuje lidem orientovat se ve velkých komplexech, jednoduše reportovat jakýkoliv problém nebo se bezpečně se evakuovat. GPS v budovách nefunguje, ale potřeba indoor lokačních služeb jako navigace, hlavně v komerčních budovách, neustále roste.

Od svého založení v roce 2016 vyrábí Spaceti inovativní software a IoT systémy pro komerční nemovitosti. Společně tvoří integrované řešení na klíč, které digitalizuje vnitřní prostředí, činí komerční kanceláře interaktivními a optimalizuje jejich efektivitu a provoz.

Spaceti

Ocenění, které startup Spaceti získal:

  • Druhé místo v soutěži Vodafone Nápad roku
  • 2018/2019 RElab Listmaker
  • Top 10 ve střední a východní Evropě a vítěz veřejného hlasování na Startup World Cup
  • Třetí místo v soutěži Proptech Innovation Awards
  • Světový Proptech Start-up č. 1 podle MIPIM 2019
  • TOP 21 nejvýznamnějších softwarových platforem na pracovišti v roce 2020
Spaceti
Spaceti

O investorech

Reflex Capital SE je privátní venture kapitálový fond, který doposud zainvestoval přes 400 mil. Kč do dvou desítek firem z ČR a USA, typicky v raných fázích vývoje. Reflex Capital založil v roce 2012 Ondřej Fryc, původní zakladatel internetového obchodu Mall.cz

Fast Forward/Y&R je marketingová a komunikační agentura založená v roce 2001 Radomírem Čechem. Od roku 2013 se stala součástí největší komunikační sítě agentur na světě Young&Rubicam. V roce 2014 založila pobočku Fast Forward Slovensko. V roce 2015 agentura expandovala do Dubaje (Fast Forward Arabia).

*Článek byl aktualizován v únoru 2023

Sdílejte :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *