říjen, 2022

08říj8:00 dop11:30 odpE-commerce day posune váš e-shop na další level

E-commerce day logo

Detaily akce

Můžete se těšit na nabitý program plný tematických přednášek a workshopů v podání řečníků, kteří jsou předními experty ve svých oborech. Čekají vás témata od marketingu, práva, přes účetnictví až po logistiku. Program pokrývá nejčastější otázky, které e-shopaři řeší, díky čemuž odejdete s informacemi užitečnými při zdokonalování vašeho e-shopu. Na své si přijde opravdu každý.

Na místě bude několik tematických partnerských stánků, u kterých můžete probrat konkrétní situace či problémy a případně navázat spolupráci posunující váš e-shop zase o kousek dál. Vzdělání a hodnotné informace čekají na účastníky na každém rohu. A taky spousta zábavy.

Celým dnem vás budou provázet pohotoví moderátoři. Na přestávky je připraven zábavný program v podobě QUIZů o hodnotné ceny a networking. Na závěrečné afterparty bude prostor pro seznámení se s ostatními účastníky a třeba i nějaký ten drink. Registrujte se, ať nepropásnete e-shopařskou akci podzimu!

Celý program akce najdete na oficiálních stránkách E-commerce day: E-commerce day 2022

Více

Čas

(Sobota) 8:00 dop - 11:30 odp

Místo

Cyrilská 7, Brno

Organizátor

Komunita GUG.czGUG je nezisková organizace s dlouholetou tradicí, která má ve svých řadách úžasné lidi z různých oborů – podnikatele, marketéry, vývojáře, učitele až po každého, kdo je nadšený pro svoji věc. Co tuto komunitu spojuje je vášeň ve vzdělání a předávání dál. A proto je hlavní náplní GUGu pořádání akcí, kde mohou sdílet své znalosti s co nejvíce lidmi a pomoci jim dosáhnout svých cílů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X